מידע על אפליקציה לאנדרואיד

העולם שבו אנו חיים הופך מקושר וגלובלי יותר ויותר משעה לשעה והתופעה מתאפשרת בעיקר בזכות העובדה כי התקשורת זורמת במהירות וביעילות, מקצה אחד של העולם למשנהו, בנגיעת מסך קלה בלבד. בעולם שכזה פיתוח אפליקציות למכשירים ניידים הופך לשירות מבוקש מאוד. חשוב לדעת כי יש הבדל בין פיתוח אפליקציה לאנדרואיד לבין פיתוח אפליקציות לאייפון ולמכשירים מסוגים אחרים, כמו מכשירי אנדרואיד הנפוצים וזמינים מאוד בקרב משתמשי הסמארטפונים סביב העולם.

אפליקציה לאנדרואיד "כמו כפפה ליד"

משתמשי האנדרואיד נהנים מיכולת בחירה בין אפליקציות רבות המשמשות אותם לביצוע פעולות רבות כמו קנייה, מכירה, הגעה ליעדים וקבלת מידע, וזוהי רשימה חלקית בלבד של הפונקציות אותן ניתן לבצע באמצעות האפליקציות השונות. האפליקציות שפותחו עבור מכשירי האנדרואיד פותחו במיוחד עבור מכשירים מסוג זה ואינם מתאימים למכשירים אחרים. עובדה זו מבטיחה כי האפליקציות מתאימות למכשיר ודרישות התשתית הטכניות שלו כמו כפפה ליד. על ידי התאמה זו מצטמצמים באופן משמעותי וניכר הסיכויים לתקלות ולחוסר תקשורת בין האפליקציה עצמה לתשתית עליה היא מותקנת, כלומר למכשיר הסמארטפון.

הורדת אפליקציות עבור מכשירי אנדרואיד

הורדת אפליקציה לאנדרואיד מתבצעת מיליוני פעמים בשבוע על ידי משתמשים רבים.  הממשק דרכו משתמשי האנדרואיד יכולים להוריד אפליקציות למכשיר שלהם מחובר לשרתי גוגל והוא נוח, קל וזמין לשימוש (גוגל פליי). הממשק המדובר מציג מידע על האפליקציות השונות לפני ביצוע ההורדה למכשיר וכך נחסכת הורדה של תוכנות שאינן מתאימות לבחירתך. בין היתר מוצג מידע אודות האפליקציה הכולל תיאור קצר, מחיר, אם היא ההורדה אינה ללא עלות, מספר משתמשים ודירוג.

מספר הורדות האפליקציות של גוגל ב-2015 היה כפול מאפל - אבל הכנסות אפל היו גבוהות ב-75%

"גוגל פליי שחקנית גדולה יותר מאפ סטור של אפל, אבל מפתחי iOS נוטים להשתכר יותר מאשר מפתחי אנדרואיד" - קרא עוד

מדוע דווקא אנדרואיד?

אם יש לך מכשיר מסוג אנדרואיד אתה יכול ליהנות בקלות ובמהירות ממגוון רחב ועצום של אפליקציות אשר יוצרו במיוחד עבור המכשיר שלך. כל אפליקציה לאנדרואיד, בין אם הורדתה למכשיר היא חינמית או שיש לקנות אותה, תבטיח שימוש הולם וידידותי עבור הממשק ועבור המשתמש. אנדרואיד היא תשתית הידועה במהירות ובאיכות הגבוהות שלה ומיליוני משתמשים סביב העולם בוחרים בה על פני האופציות האחרות. לפי הנתונים הסטטיסטיים המשתמשים שבחרו במכשירי אנדרואיד דבקים בבחירתם ולאורך כל שנות השימוש בסמארטפונים לא משנים אותה, כך שככל הנראה הם מרוצים מהמכשיר ומהאפליקציות המותקנות עליו. אתם מוזמנים להינות גם!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה